Dijital Ticaretin Global Hali

Faaliyetlerine 2006 yılında başlayan ACY global ,Dünya genelinde yenilikçi E-ticaret hizmeti sunmaktadır.

Tüm dünyada ticaret hacimlerini baz alarak Plastik, Tekstil ve Halı sektörlerine dijitalde yeni bir bakış açısı getirmiştir. Yenilikçi fikirleri ile sektörde öncü olma yolunda ilerlemektedir.

ACY Global ; Şirketlerin, Tedarikçilerin ve Müşterilerin taleplerini kategorize ederek sade kolay ve kişiselleştirilmiş şekilde tasarlayıp, hızlı ve güvenilir e-ticaret hizmeti sunmaktadır.

Plastiğe Dair Herşey

Plast Turkey dünya genelinde plastiğe dair tüm ürünlerde, yeni ihracat ve ithalat müşterisi edinme imkanı sunarak, plastik ticaretinde üreticiler ve toptancılar ile tedarikçiler arasında dijital köprü hizmeti sunmaktadır. Üstün kalitesi,ürün ve makine çeşitliliği ile ,aradığınız ürünü bulmanıza imkan tanıyarak,plastik ticaretinde global olarak kurumunuza katma değer sağlamaktadır.

Web Sitesini Ziyaret Et

Tekstilde Yeni Bir Trend; Turkeywomanwear

ACY Global’in tekstil sektöründe öncü markalarından biri olan Turkeywomanwear, kadın giyimde binlerce üretici, toptancı ve tedarikçiyi dünya pazarında, tek bir platformda buluşturmaktadır.Firmaların ihtiyaç duydukları stok edinimini sağlayıp ithalat ve ihracat güçlerini arttırarak, tekstil ticaretinde global olarak kurumunuza katma değer sağlamaktadır.

Web Sitesini Ziyaret Et

Halıda Dünya Markası

ACY Global 'in halı sektöründeki markası olan turkeycarpetshop; dünyanın en büyük online ticaret sitesidir. Binlerce üretici ve tedarikçilerden toptancı ve müşterilere en hızlı şekilde ulaşım imkanı sunar. Makine halısı , el halısı ,antika halı ve dokuma halılarının bir arada bulunduğu, pek çok markanın ürünlerini satışa sunduğu Turkeycarpetshop ile,her segmentte aradığınız tüm ürün çeşitlerini rahatlıkla bulabilir, modası unutulmayan veya trend olan tüm halılara erişebilirsiniz.Turkeycarpetshop firma ve müşterilerin ihtiyaç duydukları stok edinimini sağlayıp ithalat ve ihracat güçlerini arttırarak, halı ticaretinde global olarak katma değer sağlamaktadır.

Web Sitesini Ziyaret Et

Tekstilde Yeni Bir Trend; Turkeymanwear

ACY Global’in tekstil sektöründe öncü markalarından bir diğeri olan Turkeymanwear, erkek giyimde binlerce üretici, toptancı ve tedarikçiyi dünya pazarında, tek bir platformda buluşturmaktadır.Firmaların ihtiyaç duydukları stok edinimini sağlayıp ithalat ve ihracat güçlerini arttırarak, tekstil ticaretinde global olarak kurumunuza katma değer sağlamaktadır.

Web Sitesini Ziyaret Et