Hayatınızdaki en mutlu an'lara gidiyoruz

Faaliyetlerine 2016 yılında başlayan ACY Travel, dünya genelinde transfer firmalarıyla oluşturduğu iş ortaklığıyla 300 havalimanından transfer hizmeti, 600 bin hotel ile konaklama hizmeti, 797 havalimanıyla bağlantılı biletleme hizmetiyle sektörde aktör olma yolunda ilerlemekte.

ACY Travel yenilikçi yaklaşımıyla müşterilerine konaklama, uçuş ve transfer işlemlerinde destek sağlamakta. Hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerinin yol haritasını şekillendiren ACY Travel, onlara en uygun seyahat hizmetlerini sağlayarak, giderek artan veri platformunda "bulunabilirliği" kolaylaştırmayı hedeflemekte.

ACY Travel seyahati ve havalimanlarını seven ekibiyle müşterilerine yol arkadaşlığı etmekte.

Turizm sektörüne yeni soluk: Shallwego!

Dünyada on binlerce otel markası küresel yayılma planları doğrultusunda büyürken, bu piyasaya bir Türk firması daha adım atıyor.Dünyada daha önceden emsali görülmemiş olan, aynı anda hem müşteriye uygun otel hem uçak bileti hem de transfer hizmeti sağlayan Shallwego markası, 15 Nisan 2020'de kullanıcısıyla bir araya gelmeye hazırlanıyor. Bu konu kapsamında konuşan fikrin yaratıcısı ve şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Cemil Yıldırım, “Shallwego, dünya genelinde 600 binden fazla otel, 1.200'den fazla havayolunda uçak bileti ve 400 lokasyonda verdiği transfer hizmetleriyle küresel piyasaya damga vuracak" açıklamasında bulundu. ACY Şirketler Grubu 2016 yılında grup şirketlerine eklediği ACY Travel ile Shallwego markasının temellerini attı.

Web Sitesini Ziyaret Et

Sen Neredeysen Hostelshome Orada

Hostelshome dünyanın sayılı çevrimiçi otel ve konaklama rezervasyon platformlarından biridir. On binlerce gezginin dünya çapında hızlı,kolay ve güvenilir bir şekilde rezervasyon yapmasına imkan tanıyoruz.Hostelshome olarak amacımız; dünyanın farklı destinasyonlarında her bütçeye uygun seçeneklerde hostelleri sunabilmek ve gezginlerin ''Şimdi ben nerede kalacağım?''sorusuna cevap vermektir.Dünyanın neresinde olursanız olun bütçe ve beklentilerinize uygun hosteller arıyorsanız biz hep buradayız

Web Sitesini Ziyaret Et

VIP Transferinizi, Konfor İle Taçlandırın

Kullanıcılarımıza eksiksiz, ekonomik, konforlu ve güvenli bir transfer hizmeti sağlayarak; VIP transferi müşterilerimiz için “ulaşılabilir” hale getirmek adına buradayız! Dünyanın en hızlı ve güvenilir transfer hizmeti sağlayıcılarından biri olarak müşterilerimizin isteklerini dinliyor ve hizmetlerimizi ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiriyoruz. Kişiselleştirilmiş yolculuk hizmetlerimiz ile transferinizi keyifli bir hale getiriyoruz.

Web Sitesini Ziyaret Et