Yönetim

Yönetim kurulu başkanı ; Ahmet Cemil Yıldırım ,1986 yılında Adana’da doğdu. Çalışma hayatına erken yaşlarda başlayan genç iş insanı Ahmet Cemil Yıldırım ACY İnşaat ve Gayrimenkul'u kurarak ticaret hayatına 2006 yılında gayrimenkul satış ve pazarlama alanında ilk başarılı adımı attı..

Sektöründe 10 yılı tamamlayıp yeni projelerini gerçekleştirmek adına ACY Travel'ı da kurarak turizm sektörüne başarılı bir giriş yaptı.Hayalleri ile küresel başarıyı hedefleyen girişimci ruhu ve yenilikçi vizyonu ile bu kapsamda bilişim, yazılım ve turizmi bir araya getirerek “shallwego” markasını dinamik ekip arkadaşları ile hayata geçirdi. Ahmet Cemil Yıldırım söz konusu sektörde projesini destekleyecek ve yeni başarılara imza atacak binlerce domaine sahip.

Ahmet Cemil Yıldırım, bünyesinde bulunan dış ticaret, tarım-hayvancılık ,filo kiralama, gayrimenkul inşaat, plastik, tekstil, halı,turizm ve bilişim sektörlerindeki şirketlerinin tamamının yönetiminde “ben değil biz” diye düşünmeyi, insanlara “faydalı hizmet” sağlamayı ilke edindi. Ahmet Cemil Yıldırım’ın inşaat sektörüyle başladığı iş hayatı genç ve dinamik ekibiyle birçok farklı sektörde global olarak kendine yer açmaya devam edecek.